MAZBATALAR HAVADA UÇUŞUYOR
Musa Akçay

Musa Akçay

MAZBATALAR HAVADA UÇUŞUYOR

13 Nisan 2019 - 12:39

MAZBATALAR HAVADA UÇUŞUYOR

 

31 Mart Yerel seçimi ardından Seçilen Belediye Başkanları ve Belediye meclis üyeleri bu günlerde tek tek mazbatalarını İl, ilçe adliye kurumlarından almaya başladılar.

10 Nisan 2019 Saat 12,30da Manisa Büyük Şehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün Bu almış olduğu Mazbata 3.oluyor.

İlki 1999 Yılında Manisa Belediyesi,

2014 Yılında İlk Defa Manisa Büyük Şehir Belediye Başkanı seçilen Cengiz Ergün 2019 Yerel seçiminde Yeniden Manisa Büyük Şehir Belediye Başkanı olarak seçildi.

 Manisa Adliyesinde Sevenleri,seçilen ilçe belediye başkanları,meclis üyeleri MHP=AKP İl,İlçe Başkanları il ocak başkanı,Basın ve protokol huzurunda Manisa adliye salonunda Mazbatasını aldı.

Günün anısına fotoğraflar çekildi, M.B. Ş.B.Başkanı Cengiz Ergün Kısa bir teşekkür konuşması yaparak yeni görev emrini Manisa Halkından aldığı yetkiyle iki YSK. Hakim tarafından mazbatasını almış oldu.

Cengiz Ergün Kısa konuşmasında kendisine yapışan öz güven ve tecrübe ile yaptıklarım yapacaklarımın teminatıdır. Algısını vermiş oldu.

Seçim konuşmalarında ben önceden muhalefet bir partinin B.Ş.B.Başkanı olarak zor şartlar altında bu kadar güzel projeler yaptım ve ödüller aldım. Şimdi ise Cumhur ittifakının gücü ile 7 Milletvekili,3 Bakanı ile Manisayı şaha kaldıracağım demişti.

 Ben bu sözü çok benimsedim çünkü, Çıraklık, kalfalık dönemi bitti şimdi ustalıkla, güç eline geçti, Manisa Dünyada metropol bir Marka şehri olacağına canı gönülden inanıyorum.

Sorun üretme değil çözüm getiren bir Başkan olarak anıldı öylede anılmasını bekliyorum.

Bizlerde takipçisi olarak kendisine yardımcı olacağız.

 Manisamız için şimdiden Hayırlı olsun diyor,

Sağlık ve sıhhat içinde görevine devam etmesini canı gönülden diliyorum.

YÜRÜ EFSANE SENİ KİM TUTAR

 

Bu yazı 1241 defa okunmuştur .

Son Yazılar