Musa Akçay

Musa Akçay


Azerbaycan

08 Ekim 2020 - 04:26


Geçenlerde kardeşim Adem Konya'da hastalanmış 'yoğun bakıma yattığını duydum' hemen içime korku saldı hiç tereddüt etmeden Konya ya gittim hastanede yanına almadılar ama telefonla görüştüm içim rahatladı .
Şimdi ise can kardeşim Adem ne acı duydumsa şu anda can Azerbaycan için duymaktayım..
 Facebook'ta Geçenlerde sayfamda Gönüllü Azerbaycan'a gitmek isteyen kaç kişi çıkar acaba listenin başına kendimi yazıyor yorumlarınızı bekliyorum.
Can Azerbaycan kılıcın Keskin soluğun uzun cesaretin daim , seferin mübarek olsun. diye paylaşmıştım. bu paylaşım sonucunda birçok yorum aldım Bunlardan bazılarını sizlerle paylaşmak istiyorum
İt avından dönenin kaşığı kırılsın BENDE BURDAYIM.
Emir demiri keser Azerbaycan kalbimizdir
Kurban adının altınada beni yaz hadi hayırlı olsun 
Gönül hep onlar ile beraber can azebaycan bizim dostumuz değil can kardeşimiz kim kardeşinle beraber olmak istemez
biz vatanımız bayragimiz icin seve seve gideriz azerbaycan bizim kardesimiz bu can Türk milletine azerbaycana feda olsun.
Lafla değil yürekten söylüyorum ben giderim.
Selam olsun can Azerbaycana her zaman hazırım Allah Ekber.
Turan.varsa.bende.varım.efendi.
Rabbim kardeşlerimize güç kuvvet versin muzaffer eylesin .bir zaman hepimiz hırantız  diyenlerde defolup ermenistana gitsinler .......
Koşa koşa kardeşlerim azerbeycan için.
Allah yar ve yardımcın olsun yürü kim tutarseni KARDEŞİM
Bende varım reis
Selamun aleyküm musam benim yaşım yetmiş dört ama azareycan için kalbim öyle atıyorki sorma rabbım can kardeşlere güç kuvvet versin inşallah dualarımız o kardeşler için inşallah zaferle çıkılacak seninde ömrün uzun olsun.
Reisim ben hazırım her TÜRK ASKER DOĞAR AZERBEYCANLI KARDESLERIMIZIN YANINDAYIM.
Hacım benide yaz. Biz yol arkadaşıyız biliyon.
BAŞKANIM 2 İNCİ BENİ YAZ 6 AYLIK EVLİYİM GİTMESSEM NAMERT OLAYIM GERİYE DÖNMEK İÇİN  DeGil ÖLMEK İÇİN GİDERİM  ALLAHIN İZNİYLE ZAFER İSLAMINDIR.
Amiin bir nefer olarak hazırız
beni de yaz' ben de varım Reis. hazırız. şimdi değil de ne zaman reis fırsat versinler gidelim. bu işin şakası yok gönülden söylüyorum Haydi De Gidelim.
Gitmeyen çıkarmı acaba ?
Ben TURAN için varım. 
Gazamız mübarek olsun..
Beni yaz abi ne olacaksa olsun bu saatten sonra..
anca beraber kanca beraber. bu gibi daha birçok mesajlar var ayni olanları yazmadım Amin inşallah ben de varım Ne zaman gidiyoruz gibi yorumlar aldım Bu da gösteriyor ki hala Türk milleti Kardeşleri için canını vermeye hazır
 Biz aynı Soydan aynı boydan Aynı yoldan aynı otağdan. aynı sudan havadan yetişmiş Kardeşler olarak bugün değil de ne zaman gideriz. şu anda yüce Türk milleti kardeş Azerbaycan için elinden geleni yapmaktadır bizlere de bir görev düşerse seve seve yapacağımızın bir göstergesi olarak bu yazımı sizlerle paylaşıyorum. 
Yüce Mevlam seçilmiş Aziz Türk milletini korusun kollasın.
Ne mutlu Türküm diyene

YORUMLAR

  • 0 Yorum