TAŞKIN"KİM KAZANIRSA KAZANSIN, DOSTLUK PAYİDAR KALSIN"

Süper amatör küme B Grubunda 15 puan ile zirvede yer alan Donatımspor, 14 puan ikinci sırada yer alan takipçisi Yunusemre Bld. spor maçın hazırlıklarını 8 Eylül Stadyumu’nda sürdürüyor. Yeşil beyazlıların deneyimli teknik sorumlusu Metin Taşkın ”Sahada kim kazanırsa kazansın, dostluk payidar kalsın ”dedi.

TAŞKIN"KİM KAZANIRSA KAZANSIN, DOSTLUK PAYİDAR KALSIN"
29 Kasım 2018 - 00:15 - Güncelleme: 29 Kasım 2018 - 00:34


Zirve yolunda önemli olan Yunusemre Bld. spor maçının hazırlıklarına devam eden yeşil beyazlılarda  sakat olan Mustafa ve Yasin'in durumları kritik.

Donatımspor Teknik Sorumlusu Metin Taşkın” Maça iyi hazırlanıyoruz. İnşallah iyi sonuç alacağız. Geçen hafta oynadığımız mükemmel futbolu bu hafta da sürdürmek istiyoruz. Yunusemre Bld. spor zirveye oynayan, değer verdiğimiz, takdir ettiğimiz bir takımla oynayacağız.

Bu arada sakat olan Mustafa ve durumu belirsiz olan Yasin olmadan hazırlıklarımız sürdürüyoruz. Bunun yanında Oktay’ın da durumu belirsiz. ”dedi.

MAÇ HER TÜRLÜ SONUCA AÇIK

Donatımspor Teknik Sorumlusu Metin Taşkın maçın önem derecesi açısından çok önemli olduğunu ve ifade ederek ”Maç her türlü neticeye açık. Aksi bir skorda da sakatlıkların arkasına sığınamayız. Takımımızda 21 oyuncu var. Oynayamayacak sporcuların yerine birer oyuncu alternatifimiz var. Bu sporcularımız da görev aldığında elinden geldiğinin en iyisini yapmaya çalışacak. Buna canı gönülden inanıyorum. Sahada güzel ve centilmence bir mücadele olacağına inanıyorum. Önemli olan maçı kim kazanırsa kazansın, dostluk payidar kalsın ”diyerek sözlerini tamamladı.

Maç ile ilgili görüşlerini aldığımız, İsmail, Fesih ve Furkan Şapçı ‘da, maçın önemini bildiklerini, lider takım kalmak istediklerini, en iyi mücadeleyi vereceklerini zorlu maçtan puan ya da puanlar alarak liderliğini devam ettirmek istediklerini ve güzel bir mücadele olmasını temenni ettiklerini ifade ettiler.

Süper amatör küme B grubu zirve açısından önemli maç 1 Aralık Cumartesi günü 8 Eylül Stadyumu’nda saat 13.00’da başlayacak

Özel Haber. Muharrem KAZER

YORUMLAR

  • 0 Yorum