Mesir Macunu Komitesi Toplantı Yaptı

Mesir Macunu Komitesi Toplantı Yaptı

477. Uluslararası Mesir Macunu festivali için kurulan komite Büyük Saruhan Otel’de Manisa Hemşeri Dernekleri yöneticileriyle kahvaltıda bir araya geldi.

28 Şubat 2017 - 20:01

 

 

477. Uluslararası Manisa Mesir Macunu Festivali için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Mesir Macunu Festivalini düzenleyecek komite, Büyük Saruhan Otel’de Manisa Hemşeri Dernekleri yöneticileriyle kahvaltıda bir araya geldi. Vali Yardımcısı Ünal Kaya’nın başkanlığındaki kahvaltıya Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı Nursel Ustamehmetoğlu, Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Ergün Aksoy, Manisa’yı ve Mesir’i Tanıtma Turizm Derneği Başkanı Ufuk Tanık, ilçe belediye temsilcileri katıldı.

 

Adına Yakışır Bir Şekilde Gerçekleştireceğiz

 

Açılış konuşmasını yapan Vali Yardımcısı Ünal Kaya, “477’nci Uluslararası Manisa Mesir Macunu Festivali’nin programını hemşeri dernekleriyle paylaşmak amacıyla bir araya geldik. Onların da değerli katkılarıyla birlikte Mesir Macunu Festivali’ni adına yakışır bir şekilde gerçekleştireceğiz” dedi. Basın Yayın Halkla İlişkiler Daire Başkanı Nursel Ustamehmetoğlu ise, Hemşeri Dernekleri’nin katılımının çok önemli olduğuna dikkat çekerek, etkinlik planlamasında işbirliği yapılabileceğinin altını çizdi.

 

Hemşeri Derneklerinden Komiteye Teşekkür

 

Hemşeri Dernekleri Platformu Dönem Sözcüsü Cevdet Çiçek, düzenlenen organizasyonun önemine dikkat çekerek; “Mesir Macunu Festivali’ne bizler de kültürümüzün simgelerini yansıtarak katkı sağlamayı istiyoruz. Komitenin de bizlerle aynı fikri paylaşması ve uygulayacak olmasına da çok memnun olduk. Teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

 

Özlem Doğan

7778974.jpg
7363818.jpg
830097.jpg
7090255.jpg
4036448.jpg
9030505.jpg
5241402.jpg
9405452.jpg
Bu haber 1719 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkan Kayda, hemşehri derneklerini ağırladı
Başkan Kayda, hemşehri derneklerini ağırladı
Dünyada azalıyor, Türkiye’de artıyor
Dünyada azalıyor, Türkiye’de artıyor