KONYALI AHMET USTA GÖNÜLLERİ FETHEDİYOR

KONYALI AHMET USTA GÖNÜLLERİ FETHEDİYOR

Manisa’da yeni açılan lezzetleri ile Manisalının büyük beğenisini toplayan KONYALI AHMET USTA sosyal projelere imza atarak gönüllere fethetmeye devam ediyor. 2.amatör küme C Grubunda mücadele eden Akmescitspor’a sponsor desteği verecek.

12 Nisan 2018 - 16:22

Manisa’da çok yeni olmasına rağmen lezzetleri ile Manisalılarının büyük beğenisini kazanan Konyalı Ahmet Usta’dan sosyal alanda da desteklerine devam ediyor. İşletme kulübe ilk etapta forma yaptırdı. Bunun yanında A takım ve alt yapıdaki takıma yemek desteği verecek.

 İşletme sahibi Ahmet Kabadıya ‘ya Akmescitspor kulüp başkanı Ömer Şen 45 numaralı formayı takdim etti. Kulüp Başkanı Ömer Şen desteklerinden dolayı teşekkür ederek “Amatör kulüplerin imkânları kısıtlı. Bizlere daha önce Yıldırım İnşaat, Osman Yıldırım, Saruhan-Der  ‘den destek gelmişti. Şimdi de kulübümüze Konyalı Ahmet Usta’nın desteği oldu.  Amatör kulüplere bu tür desteklerler çok önemli. Bu destekler can suyu oluyor. Kulübümüze ve amatöre destek veren herkesten Allah razı olsun. ”dedi.

KABADAYI “AKMESCİTSPOR AİLEMİZ OLDU”

“Bizler Manisa’da yeni bir lezzetiz. Manisa’ya hem lezzetlerimiz ile hem de sosyal sorumluluk yapılacak olan projeler ile destek olmak istiyoruz. Amatör futbol gönül bağı ile yapılıyor. Ülkemizde de nice sporcuların amatörden yetiştiğini biliyoruz.  Amatör kulüplerimizin gençlerin kötü alışkanlıklardan uzaklaştırılarak topluma yetişmiş birey kazandırılmasında büyük katkıları oluyor.   Gücümüz yettiğince desteklerimiz olacak. Akmescitspor’a ve gençlere de maddi ve manevi katkıda bulunmaya gayret edeceğiz. Bundan sonra Akmescitspor bizim ailemiz oldu. Buranın ve Manisa’nın gençlerine katkıda bulunabilirsek ne mutlu. ”dedi.


Kaynak: Meral TÜRETKEN
Bu haber 1145 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AK Partili vekillerden Başkan Çelik’e tebrik ziyareti
AK Partili vekillerden Başkan Çelik’e tebrik ziyareti
Alparslan Türkeş Kavşağı drone ile görüntülendi
Alparslan Türkeş Kavşağı drone ile görüntülendi