KİLLİK GENÇLERBİRLİĞİ’NE DEV SPONSOR "YAPI KREDİ...

KİLLİK GENÇLERBİRLİĞİ'NE DEV SPONSOR "YAPI KREDİ BANKASI"

Manisa’nın köklü kulüplerinden 1.amatör kümede hedefi şampiyonluk olarak belirleyen Killik Gençlerbirliği’nin sponsoru da Yapı Kredi Bankası oldu. Böylece Türkiye’de amatörde bir ilk gerçekleşmiş olacak.

04 Ekim 2018 - 10:56 - Güncelleme: 04 Ekim 2018 - 17:46


2 sezondur süper amatör kümenin kapısından dönen kırmızı beyazlı ekip bu sezon şampiyon olarak 11 yıllık süper amatör küme özlemine de son vermek istiyor.

 1.amatör küme B Grubunda mücadele edecek olan Killik Gençlerbirliği’nin Kulüp Başkanı Muhammet Eren Hezer geçen sezon yarım kalan işi bitireceklerini ve bunun için ne gerekiyorsa yapacaklarını ifade ederek” Bu sezon takımımıza Yapı Kredi Bankası’nı sponsor yaptık. Mahallemizde sosyal faaliyet olarak kulübümüze mahallemizin sahiplenmesi çok güzel. Bu sezon bu sahiplenme geçen yıla göre biraz daha artmış durumda. ”dedi.

 AMATÖRDE BİR İLK

Koç Grubunun Killik Gençlerbirliği’ne sponsor olduğunu ifade eden Başkan Hezer”Türkiye’de bir ilk olarak Yapı Kredi Bankası Bir amatör kulübe sponsor olması müthiş.Gelecek hafta bunu sonuçlandıracağız.Şahsım ve kulübüm adına  Ali Koç ve Koç Grubuna çok teşekkür ediyorum ve saygılar sunuyorum. “dedi.  

 

Özel Haber: Muharrem KAZER.


Bu haber 451 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Avrupa gezisini tamamlayan öğrenciler yurda döndü
Avrupa gezisini tamamlayan öğrenciler yurda döndü
Manisa’da çevre sağlığı çalışmaları hızla devam ediyor
Manisa’da çevre sağlığı çalışmaları hızla devam ediyor