KAYA VE KARAKAŞ AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

Manisa’nın tanınmış müteahhit ve iş adamı Hacı Bayram Kaya’nın oğlu Yunus Kaya, müteahhit ve iş adamı Ercan Karakaş'ın biricik kızı Sevgi Karakaş ile Arena Düğün Salonu’nda gerçekleşen görkemli bir düğün töreni ile dünya evine girdi. Genç çift kına gecesini ise Şelale Plaza’da gerçekleştirdi.

KAYA VE KARAKAŞ AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ
05 Temmuz 2020 - 20:00
Gelin Sevgi Karakaş ile damat Yunus Kaya, Arena’da gerçekleşen muhteşem düğün ile hayatını birleştirdi.  Sevgi ile Yunus çifti şıklıkları ile göz kamaştırdı. Genç çiftin nikahını Şehzadeler Belediyesi Nikah Memuru Nurettin Başkurt kıyarken, nikah şahitliklerini ise Manisa Girişimci İnşaat Müteahhitleri Derneği (MAGİD) Başkanı Aslan Yılmaz, damadın amcası Tutku İç Giyim Sahibi Veysel Kaya, iş adamı ve gelinin amcası Mehmet Karakaş, iş adamı Hüseyin Tuncer, iş adamı Serkan Akkaya, iş adamı Burhanettin Yaşar, yaptı. Başkurt, nikah cüzdanını geline verdi. Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik tarafından gönderilen Kur’an-ı Kerim ve Türk Bayrağını genç çifte takdim etti. Birlikte pastayı kesen genç çiftin mutlulukları yüzlerinden okunuyordu. 
Uzun süreden beri ailelerin birbirini tanıması sonucu genç çiftler uzun süren arkadaşlıklarını evlilikle taçlandırdı. Genç çifti bu mutlu günlerinde Türkiye'nin birçok noktasından gelerek düğünlerine katılan sevenleri ve yakın dostları yalnız bırakmadı. Konuk sanatçı Aram Serhad sahne aldı. Aram Serhad söylediği birbirinden güzel parçalarla misafirlere güzel bir gece yaşattı. Davetliler gece boyunca bol bol halay çekti. Pandemi süreci kapsamında davetliler sosyal mesafeye uyarak halay çekerek düğünde doyasıya eğlendiler. 
Damadın babası Bayram Kaya ve gelinin babası Ercan Karakaş yaşadıkları mutluluğu bu sözlerle ifade ettiler: “Bu mutlu günümüzde düğünümüze katılan bizleri onurlandıran MAGİD Başkanı Aslan Yılmaz, sanatçı Aram Serhad’a, katılan tüm değerli dostlarımız, komşularımız, arkadaşlarımız ve akrabalarımıza teşekkür ediyorum. Bizi yalnız bırakmayıp mutluluklarımıza ortak olara bizleri onurlandırdıkları için şükranlarımızı sunuyoruz. Evlenen genç çiftlerimize ömür boyu mutluluklar diliyoruz.”   
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum