HALİL SEZAİ BU AKŞAM "OOZE VENUE" de

Sevilen pop müzik şarkıcısı Halil Sezai, 15 Ekim CUMARTESİ (BU AKŞAM) izmirin en gözde mekanı olan Ooze Venue'de ,İzmirli hayranlarıyla buluşacak.

HALİL SEZAİ BU AKŞAM "OOZE VENUE" de
15 Ekim 2016 - 07:04 - Güncelleme: 15 Ekim 2016 - 16:01

Sevilen pop müzik şarkıcısı Halil Sezai, 15 Ekim CUMARTESİ (BU AKŞAM) izmirin en gözde mekanı olan Ooze Venue'de İzmirli hayranlarıyla buluşacak.

Hem oyunculuk hem de müzik çalışmaları ile geniş kitlelere adını duyuran Halil Sezai, "İsyan" şarkısı ile uzun süre müzik listelerinde liste başı oldu.Yayımladığı "Seni Beklerken" ve "Ey Aşk" albümleriyle dinleyicileri ile arasında derin bağ kuran sanatçı, albümlerinin yanı sıra Badem grubu ile "Sonsuz Aşk", "Bir Eksiğiz" albümünde "Başım Belada", Sibel Can ile "Galata" ve "Çilek" filmi için Sansar Salvo ile birlikte "Büyük Yalnızlık" şarkılarını seslendirdi.   Yorumcu, besteci ve oyuncu kimliğiyle adından sıkça söz ettiren sanatçının, üçüncü solo albümü "Ervah-ı Ezel" (Ocak 2015), DokuzSekiz müzik yapımcılığında yayımlandı. 
Sanatçı, bu kez; "Ervah-ı Ezelden, Gaybana Geceler, Beni Unutma, Prangalar, Gece, Git, Arka Mahalle, İki Keklik, Mamoş, Duyanlara Duymayanlara, Vurgun" gibi unutulmaz eserlerden oluşan özel bir albüm hazırladı.

BU AKŞAM Kİ KONSER BİLET SATIŞLARI BİLETİX'de VE OOZE VENUE  KAPI GİŞESİNDE  DEVAM EDİYOR...

YORUMLAR

  • 0 Yorum