HAKAN SEZER"ALINAN HER MAĞLUBİYET BİZİ ÇOK ÜZDÜ"

SPOR Toto 3.Lig 2.Grubunda ilk yarıyı topladığı 27 puanla puan cetvelinin 7. sırasında tamamlayan Turgutluspor’da Kulüp Başkanı Hakan Sezer: “Sezonun ilk yarısında takım olarak sporcularımızın her isteğini yerine getirdik. Ancak sahamızda oynadığımız 3 maçta ve deplasmanda alınan mağlubiyet bizleri çok üzdü. ”dedi.

HAKAN SEZER"ALINAN HER MAĞLUBİYET BİZİ ÇOK ÜZDÜ"
27 Aralık 2017 - 08:38 - Güncelleme: 27 Aralık 2017 - 11:41

  ligin 2. yarısı için yapacağı hazırlıklar nedeniyle bugün Antalya’da teknik direktör Özgün Kaya nezaretinde çalışmalara devam edna kırmızı siyahlılarda Kulüp Başkanı Hakan Sezer ilk yarı ile ilgili olarak ”Sezonun ilk yarısında takım olarak sporcularımızın her isteğini yerine getirdik Ancak sahamızda oynadığımız 3 maçta ve deplasmanda alınan mağlubiyet bizleri çok üzdü. Alınan her galibiyet sonrasında futbolcularımıza primleri anında dağıttık.” dedi.

"Kulüp olarak son alınan mağlubiyetler nedeniyle ceza keseceğiz.” diyen Sezer, takımda uyum sağlamayan bazı futbolcular ile yolların ayrılacağını, kaleci Tunahan’ın davranışları nedeniyle süresiz kadro harici bırakılacağını açıkladı.

 5 PUAN FARK KAPANIR

Lider ile aralarında bulunan 5 puanı kapatabileceklerini söyleyen Sezer takıma en az 3-4 futbolcunun transfer edileceğini, 8 Ocak 2018’e kadar devam edecek kamp döneminde özel maçlar yapılacağını ve takımın hedefinin play-off’a kalmak olduğunu açıkladı. Turgutluspor teknik direktörü Özgün Kaya yaptığı açıklamada: “Ligin 2. yarısına iyi başlamak için Antalya’da kamp yapmaya karar verdik. Bu kampta iyi bir şekilde hazırlanıp hedefimize varmak istiyoruz. Yönetim ile yaptığımız görüşme sonrası kulüp bütçesini ve yapısını bozmayacak ve ihtiyaç olan belirli bölgelere 4 transferin yapacağız. Bu kamp döneminde Hollanda’nın 2. Lig takımlarından biri ile, ayrıca Şota’nın çalıştırdığı takım ile de birer hazırlık maçı oynayacağız.” Dedi. Ayrıca Antalya’da kampta bulunan takımlar ile de maçlar yapabileceklerini sözlerine ekledi. Kaya 2.yarıda hedeflerinin play-off maçlarına kalmak olduklarını bildirdi.

TURGUTLUSPOR SİTE

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum