G.M. MANİSASPOR’DA BAŞKAN ADAYLARINDAN SÜRPRİZ KARAR

G.M. MANİSASPOR'DA BAŞKAN ADAYLARINDAN SÜRPRİZ KARAR

Hafta sonunda yapılacak olan olağan Grandmedical Manisaspor kongresi öncesi başkan adaylarından sürpriz güç birliği kararı çıktı. Aday olacağını açıklayan İş Adamı Bülent Baygeldi ve daha önce adaylığını açıklayan Yunus Emre Şahin tek çatıda birleşerek, aynı yolda yürümeye karar verdi ve güçlerini birleştirme kararı verdi.

08 Haziran 2018 - 01:56 - Güncelleme: 08 Haziran 2018 - 17:27

10 Haziran Pazar günü yapılacak olan Manisaspor kongresinde aday olacağını daha önce açıklayan İş Adamı Bülent Baygeldi ve Yunus Emre Şahin Okan Divrik Parkın’da basın toplantısı düzenlediler. Okan Divrik Parkın’da düzenlenen ortak basın toplantısında Yunus Emre Şahin’in tutumu siyah-beyazlı taraftardan büyük alkış aldı.

 Önceliklerinin Manisaspor’ da görev alan personelin parasını ödemek olduğunu belirten Baygeldi, “Bizim yalanla dolanla işimiz yok. Gerçekleri söyleyeceğiz. Önceliğimiz Manisaspor’ da çalışan personelin maaşını ödemek. Onların duasını alalım ondan sonra bakacağız. Bunun yanında da esnafa olan ufak tevek borçları ödemek. Transfer yasağı ve futbolcu alacakları sonra olacak. Gereken destekleri bulduktan sonra Transfer yasağını kaldırıp Manisaspor’u hak ettiği yere getireceğiz. Amacımız kurduğumuz yönetimle birlikte Manisaspor’u  yönetmek. Manisaspor şehrin takımıdır. Bu zaman kadar öyle oldu bundan sonra da öyle olacak. ”dedi.

YUNUS EMRE ŞAHİN’LE HEDEFLERİMİZ AYNI

Baygeldi şöyle devam etti. “Başkan adayı olan Yunus Emre Şahin adaydı. Görüştük, fikirlerimizi anlattık ve bizimle aynı çatı altına girdi. Sağ olsun bize güvendi ve bizimle aynı yolda yürümeye karar verdi. Kendisine çok teşekkür ederim. ”dedi.

TEK BAŞIMA YÖNETMEYECEĞİM

Beygeldi kulübü hep birlikte yönetmeye talip olduklarını ifade ederek”Yönetim listemizde yer alacak olan tüm arkadaşlarımız görevini bilecek. Ben tek başıma bütün işleri yapmayacağım. Yönetimimizde herkes görevini yapacak.”

KOLTUĞA OTURMAK VE REKLAM İÇİN GELMİYORUZ

Beygeldi sözlerine şöyle devam etti”Ben göreve gelirsem, o başkanlık koltuğunu yakacağım. O benim ahtım. O koltuğa oturan kalmak istemiyor. Biz oraya görev için geliyoruz. Koltuğa oturmak ve reklam yapmak için gelmiyoruz. Takıma küskün olan taraftarı tribüne çekeceğiz. Küskün olan taraftarı Manisaspor ile barıştıracağız. Emre Hasgör döneminde 8 bin kişiye oynayan Manisaspor şimdilerde taraftar sayısı ortada. Biz bu şehrin takımı olan Manisaspor’u şehirle birleştirmek için çalışacağız. ”dedi.

ALTYAPIYI ÖNECELİKLİ HEDEFİMİZ

Beygeldi ”Önceliğimiz Altyapı olacak. Bir takımın altyapısı sağlam olursa A Takımı da başarılı olur. Altyapımıza gereken değeri vereceğiz. Ailelerin rahatlıkla Manisaspor’a çocuğunu göndereceği durumu sağlayacağız.” Dedi.

YUNUS EMRE ŞAHİN, “BİZ BİRLİK İÇİN BURADAYIZ”

Başkan adaylığından çekilen Yunus Emre Şahin, “Bizim derdimiz başkanlık değil. Burada Manisaspor için birleştik. Manisaspor’un menfaati için gereken ne ise onu yaparız. Onun için buradayız. Herkese hayırlısı olsun.” dedi.

ALTAN ÇAKICI, “BU KULÜP TARAFTARLARINDIR ÖYLE KALACAK”

1965 Manisaspor Taraftarlar Derneği Başkanı Altan Çakıcı da yaptığı açıklamada , “Biz göreve düzen ve dürüstlük için talibiz. Her zaman dedik, Manisaspor taraftarındır öyle de kalacak. Bizim yönetimimizde ben yok biz olacak.”dedi.


 

Kaynak: Muharrem KAZER
Bu haber 839 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AK Partili vekillerden Başkan Çelik’e tebrik ziyareti
AK Partili vekillerden Başkan Çelik’e tebrik ziyareti
Alparslan Türkeş Kavşağı drone ile görüntülendi
Alparslan Türkeş Kavşağı drone ile görüntülendi