FUTBOL ANTRENÖRLERİ ZORUNLU GELİŞİM SEMİNERLERİ BAŞLIYOR

FUTBOL ANTRENÖRLERİ ZORUNLU GELİŞİM SEMİNERLERİ BAŞLIYOR

Türkiye Futbol Federasyonu Teknik Adamların Eğitimi ve Sınıflandırılması Talimatının 5.Maddesi'ne istinaden UEFA Pro dışındaki lisanslara sahip teknik adamların katılmaları gereken "Zorunlu Gelişim Seminerleri" TFF-TÜFAD işbirliğiyle 16 Mayıs - 27 Haziran 2018 tarihleri arasında 57 merkezde düzenlenecek. Manisa’daki seminer ise 20 Haziran’da düzenlenecek.

09 Mayıs 2018 - 21:48


Amatör veya profesyonel takımlarda görev yapacak olan teknik adamların bu seminerlere katılımı zorunlu olup, katılamayan teknik adamlar bir sonraki "Zorunlu Gelişim Semineri “ne kadar lisanslarından doğan haklarını kullanamayacaklar. Manisa’daki antrenörlerin katılacağı seminer de 20 Haziran’da düzenlenecek.

Konu ile ilgili olarak Tüfad Başkanı Tekin Tatlıcıoğlu ”Antrenör arkadaşlarımızın internet ortamından kayıt yapıp, daha sonra banka şubelerine lisans durumuna göre gerekli ücreti yatırmaları gerekmektedir. Antrenör arkadaşlarımızın mağdur olmamaları için belirlenen sürede gerekli işlemleri tamamlamaları gerekmektedir. Manisa’daki gelişim kursu 20 Haziran’da düzenlenecek. ”dedi.
 
Seminere katılım başvuruları için teknik adamların bağlı bulundukları TÜFAD şubelerine başvurmaları ve 
https://tufad.org.tr/seminer/ adresinden kayıt yapmaları gerekmektedir.

 


Kaynak: Muharrem KAZER
Bu haber 830 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AK Partili vekillerden Başkan Çelik’e tebrik ziyareti
AK Partili vekillerden Başkan Çelik’e tebrik ziyareti
Alparslan Türkeş Kavşağı drone ile görüntülendi
Alparslan Türkeş Kavşağı drone ile görüntülendi