FUTBOL ANTRENÖRLERİ ZORUNLU GELİŞİM SEMİNERİ 20 HAZİRAN’DA...

FUTBOL ANTRENÖRLERİ ZORUNLU GELİŞİM SEMİNERİ 20 HAZİRAN’DA YAPILACAK

Türkiye Futbol Federasyonu Teknik Adamların Eğitimi ve Sınıflandırılması Talimatının 5.Maddesi'ne istinaden UEFA Pro dışındaki lisanslara sahip teknik adamların katılmaları gereken "Zorunlu Gelişim Seminerleri" TFF-TÜFAD işbirliğiyle 16 Mayıs ‘ta başladı. Manisa’daki seminer ise 20 Haziran’da düzenlenecek.

12 Haziran 2018 - 13:59

 

16 Mayıs-27 Haziran 2018 tarihleri arasında 57 merkezde düzenlenen  seminerlere Amatör veya profesyonel takımlarda görev yapacak olan teknik adamlar  katılacak. Bu seminerlere katılımı zorunlu olup, katılamayan teknik adamlar bir sonraki "Zorunlu Gelişim Semineri “ne kadar lisanslarından doğan haklarını kullanamayacaklar. Manisa’daki antrenörlerin katılacağı seminer de 20 Haziran’da düzenlenecek.

onu ile ilgili olarak Tüfad Başkanı Tekin Tatlıcıoğlu ”Bu seneki semineri rahmetli Bülent Tümer ve Fethi Gönül adına yapıyoruz. Antrenör arkadaşlarımızın internet ortamından kayıt yapıp, daha sonra banka şubelerine lisans durumuna göre gerekli ücreti yatırmaları gerekmektedir. Antrenör arkadaşlarımızın mağdur olmamaları için belirlenen sürede gerekli işlemleri tamamlamaları gerekmektedir. Manisa’daki gelişim kursu 20 Haziran’da düzenlenecek. ”dedi.
 
Seminere katılım başvuruları için teknik adamların bağlı bulundukları TÜFAD şubelerine başvurmaları ve 
https://tufad.org.tr/seminer/ adresinden kayıt yapmaları gerekmektedir.

 


Kaynak: Muharrem KAZER
Bu haber 333 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AK Partili vekillerden Başkan Çelik’e tebrik ziyareti
AK Partili vekillerden Başkan Çelik’e tebrik ziyareti
Alparslan Türkeş Kavşağı drone ile görüntülendi
Alparslan Türkeş Kavşağı drone ile görüntülendi