FURKAN DİNDAR"ÜZÜNTÜYLE TAKİP EDİYORUZ"

FURKAN DİNDAR"ÜZÜNTÜYLE TAKİP EDİYORUZ"

TFF 2.Ligde mücadele edecek olan GM Manisaspor’un isim sponsorluğu noktasında Grandmedical Hospital Yönetim Kurulu tarafından açıklama geldi. Yönetim kurulu Üyesi Furkan Dindar yaptığı açıklamada” Grandmedical Manisaspor yönetiminin isim sponsorluğu konusundaki tek taraflı fesih söylentilerini üzüntüyle takip etmekteyiz. Bu tarz haberlerin Grandmedical Manisaspor'a zarar vereceğine inanıyoruz. ”dedi

09 Temmuz 2018 - 14:12 - Güncelleme: 09 Temmuz 2018 - 14:26

 TFF 2.Ligde mücadele edecek olan GM Manisaspor’un isim sponsorluğu noktasında Grandmedical Hospital Yönetim Kurulu tarafından açıklama geldi.  Yönetim kurulu Üyesi Furkan Dindar yaptığı açıklamada” Grandmedical Manisaspor yönetiminin isim sponsorluğu konusundaki tek taraflı fesih söylentilerini üzüntüyle takip etmekteyiz. Bu tarz haberlerin Grandmedical Manisaspor'a zarar vereceğine inanıyoruz. ”dedi

2017-2018 sezonunun ikinci yarısında can suyu olabilmek için sağlık sponsorluğu yanında isim sponsorluğu noktasında yarım asırlık çınara destek olan Grandmedical Hospital Yönetim Kurulu, isim sponsorluğunun Grandmedical Manisaspor yönetim Kurulu tarafından tek taraflı fesih edilebileceği haberi ile ilgili olarak açıklama geldi. Yönetim Kurulu üyesi Furkan Dindar yaptığı açıklamada şöyle dedi:

“Şehrin takımı olarak gördüğümüz yarım asırlık çınar Manisaspor ile Özel Grandmedical Hospital arasında 2017-2018 sezonunun ikinci yarısında isim sponsorluğu konusunda anlaşma sağlanmış olup aradan geçen süre zarfında sözleşmede belirlenen maddeler şirketimizce yerine getirilmiştir. Bunun yanında Özel Grandmedical Hospital, şehrin takımının sadece isim sponsorluğunu değil, sağlık hizmetlerini de bugüne kadar üstlenmiştir. Yarım asırlık Manisaspor'un birçok başarısına şahit olduğumuz gibi son yıllardaki farklı nedenlerden kaynaklanan başarısızlığı ve kötü gidişatı kamuoyu tarafından üzüntüyle takip edilmektedir. ”dedi.

HER ZAMAN YANINDA OLDUK

Zorlu süreçte her daim Grandmedical Manisaspor’un yanında olduklarını ifade ederek” Özel Grandmedical Hospital bu sıkıntı süreçte şehrin takımını yalnız bırakmamış ve her zaman yanında olmuştur ve yönetim konusunda hiçbir talebi olmamıştır. Basına yansıyan, takım yönetiminin isim sponsorluğu konusundaki tek taraflı fesih söylentilerini üzüntüyle takip etmekteyiz. Bu tarz haberlerin Grandmedical Manisaspor'a zarar vereceğine inanıyoruz. ”diyerek sözlerini tamamladı.


Kaynak: Muharrem KAZER
Bu haber 1271 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Manisa Büyükşehir’den amatör spor kulüplerine destek
Manisa Büyükşehir’den amatör spor kulüplerine destek
Alaşehir’de ’Adalet Ormanı’ oluşturuldu
Alaşehir’de ’Adalet Ormanı’ oluşturuldu