Ege Kuyumculuk Hizmete Açıldı

Manisa’da genç girişimci Nejat Yurga (31) Ege Kuyumculuk işyerini açtı. Şehzadeler ilçesinde bulunan Kuyumcular Çarşısı’nda açılan Ege Kuyumculuk ile Manisa’daki kuyumcu sayısı 84’e yükseldi.

Ege Kuyumculuk Hizmete Açıldı
26 Haziran 2020 - 20:30

Manisa’da genç girişimci Nejat Yurga (31) Ege Kuyumculuk işyerini açtı. Şehzadeler ilçesinde bulunan Kuyumcular Çarşısı’nda açılan Ege Kuyumculuk ile Manisa’daki kuyumcu sayısı 84’e yükseldi.  Kuyumculuk açılışına Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Şehzadeler Belediye Başkanı Yardımcısı Bilal Demir, Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Bahattin Akyüz, Manisa Kuyumcular ve Sarraflar Derneği Erkan Özşen ve kuyumcular katıldı.
Açılışta bir konuşma yapan Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, “Yurga ailesini tebrik ediyorum. Şehzadeler ilçemizde açılan her iş yeri istihdam demek, ekonomiye katkı demektir. Hayırlı kazançlar temenni ediyorum” dedi.
İşletme sahibi Nejat Yurga ise, “Manisa’ya yeni bir işyeri kazandırmaktan dolayı mutluyuz. Manisa’ya kuyumculuk sektöründe katkı sağlayacağız. Açılışa katılan herkese teşekkür ederim” dedi.
Hatuniye Camii İmam Hatibi Hayrettin Çoban’ın okuduğu duanın ardından protokol üyeleri tarafından açıldı.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum