DONATIMSPOR'DA, " NEJAT FENLİ" OLMADI, TAŞKIN İLE DEVAM

Süper amatör Lig A grubunun ilk yarısını lider tamamlayan Donatımspor’da yönetim, Metin Taşkın ile yolları ayırıp Nejat Fenli’yi takımın başına getirmişti. Fakat, Nejat Fenli göreve ...

DONATIMSPOR'DA, " NEJAT FENLİ" OLMADI, TAŞKIN İLE DEVAM
26 Aralık 2015 - 12:04

Süper amatör Lig A grubunun ilk yarısını lider tamamlayan Donatımspor’da yönetim, Metin Taşkın ile yolları ayırıp Nejat Fenli’yi takımın başına getirmişti. Fakat, Nejat Fenli göreve başlayamadı. Haber:Muharrem KAZER.

 

Süper Amatör Lig A Grubu’nun ilk devresini 21 puan ve averajla zirvede bitiren Donatımspor’da büyük bir sürpriz yaşanmış, teknik sorumlu Metin Taşkın ile yollar ayrılmıştı.

Taşkın’ın, Onursal Başkan Emin Kaçar’dan umre seyahati için izin istemesi ve Kaçar’da, 3-4.haftalarda zirve için önemli olan Sanayispor ve Yunusemre Bld. Müsabakalarında takımın antrenörsüz kalmasını istememişti. Taşkın’a izin verilmeyip yollar ayrılmış ve Nejat Fenli ile anlaşmaya varılmıştı.

FENLİ” GÖREVE BAŞLAYAMADI”

Nejat Fenli ,Donatımspor’da idmana çıkamadan ayrıldı. Dün anlaşılan ve bugün idmana çıkması beklenen Fenli idmana çıkmadan ayrıldı. Donatımspor Onursal Başkanı Emin Kaçar’ın, Metin Hocanın gitmesini 2-3 hafta bahane göstererek, şimdilik bu iş kalsın dediği öğrenildi.

 

KAÇAR “TAŞKIN İLE DEVAM EDECEĞİZ

Antrenör konusu yılan hikayesine dönen Donatımspor’da yaşanacak olan gelişmeler ve konu ile ilgili olarak Onursal Başkan Emin Kaçar ise yaptığı açıklamada “ Metin hocamızın teklifi ile bu işe başlamıştık. Nejat Hoca sağ olsun teklifimize koşulsuz evet demişti. Sağ olsun kırmadan ,incitmeden hocamıza durumu anlattık. Nasip olmadı. Antrenmanda sporcularla paylaştık. Bu durumda sporcularda psikolojik olarak morali bozulan oldu. Devre arası takımdaki dengeyi bozmak istemedik. Kendisi ile tekrar anlaştık. Metin Taşkın ile yola devam edeceğiz. İki müsabakada da Metin hocamız ne derse ona göre planlama yapacağız.” açıklamalarında bulundu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum