Büyükşehirin Hizmetleri Vatandaştan Tam Not Aldı

Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Danışmanı Yaşar Coşkun, Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Nursel Ustamehmetoğlu, Halk Eğitim Şube Müdürü Ergün Aksoy ve Salihli Koordinatörü Ali ...

Büyükşehirin Hizmetleri Vatandaştan Tam Not Aldı
26 Aralık 2015 - 17:00

Büyükşehirin Hizmetleri Vatandaştan Tam Not AldıManisa Büyükşehir Belediye Başkan Danışmanı Yaşar Coşkun, Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Nursel Ustamehmetoğlu, Halk Eğitim Şube Müdürü Ergün Aksoy ve Salihli Koordinatörü Ali Rıza Ünveren, Salihli’de bulunan Manisa Büyükşehir Belediyesi Eğitim Merkezi (MABEM), Manisa Büyükşehir Belediyesi Çocuk Kültür ve Sanat Merkezi, Manisa Büyükşehir Belediyesi Gıda Bankası’na giderek incelemelerde bulundu.
Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetlerini yerinde inceleyen yetkililer ilçelere daha kaliteli ve etkin hizmetler verebilmek adına vatandaşların önerilerini dinlediler. Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin Salihli’ye olan ilgisinden ve desteğinden büyük memnuniyet duyduğunu ifade eden vatandaşlar, el birliğiyle Salihli’ye daha güzel hizmetlerin geleceğine inandıklarını söylediler.

YORUMLAR

  • 0 Yorum