BÜYÜKŞEHİR AMATÖRE MADDİ DESTEKTE BULUNACAK

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Bölgesel Amatör(BAL), Süper Amatör, 1. Amatör ve 2. Amatör liglerde mücadele eden kulüplere maddi yardımda bulunacak.

BÜYÜKŞEHİR AMATÖRE MADDİ DESTEKTE BULUNACAK
11 Aralık 2018 - 10:21 - Güncelleme: 11 Aralık 2018 - 10:41

Manisa Büyükşehir Belediyesi, amatör spor kulüplerine destek vermeye devam ediyor. Yasal düzenlemelerinin yapılmasının ardından amatör spor kulüplerine nakdi destek veren Manisa Büyükşehir Belediyesi, bu geleneğini sürdürdü. Maddi yardım programı Manisa Kültür sitesi Lale Salonu’nda yapılacak.

Manisa ASKF Başkanı Erol Timur yaptığı açıklamada Büyükşehir ve İlçe Belediyelerinin Amatör Futbola olan ayni-nakdi destekleri ile geliştiğini ifade ederek “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün'ün de katılacağı Nakdi destek programında, ilk önce Sportoto Bal ligi takımlarımız, Süper Amatör Küme ve Birinci Amatör Küme takımlarımızdan lige devam edenlere destek sağlanacaktır. İkinci Grup Destek ise 2019 yılı içerisinde ikinci amatör küme ve alt yapı eğitimi veren kulüplere olacaktır. Kulüplerimiz 12.12.2018 Çarşamba günü(bugün)Saat 13:00---Manisa Kültür Sitesi Lale Salonunda hazır bulunmalarını rica ederim. ”dedi.


YORUMLAR

  • 0 Yorum