BOKSÖR DÜNDAR YILDIZ "TEŞEKKÜR ETTİ"

BOKSÖR DÜNDAR YILDIZ "TEŞEKKÜR ETTİ"

Manisa boksunun gurbetçi temsilcisi profesyonel boksör Dündar Yıldız Fırat Kılıçoğlu ve ekibiyle son antrenmanı yaptı ve Almanya’ya gitmeden teşekkür etti.

27 Eylül 2018 - 18:10 - Güncelleme: 27 Eylül 2018 - 23:28

Manisa 'ya izne gelen ve Manisa Boksu için fedakarlık ile çalışan antrenör Fırat Kılıç ve sporcuları ile idman yapan Dündar Yıldız son antrenmanını yaptı.

Kılıçoğluve sporcular tarafından Almanya'ya  uğurlanan Dündar Yıldız; mutlaka salona tekrar geleceğini çok memnun kaldığını belirtti.

Yıldız Türkiye tatilinde Kılıç ve ekibiyle çalıştığı İçin daha hazır hissettiğini, Kasım ayındaki unvan maçı için iyi bir hazırlık dönemi geçirdiğini söyledi.

KILIÇOĞLU “KATKISI ÇOK OLDU”

Antrenör Fırat Kılıçoğlu ise “Manisalı boksörümüze 3 haftalık kamp gibi antrenman yaptırdım. Onun içinde benim içinde güzel oldu. Öğrencilerime katkısı çok oldu. Kendisi de idman dışında sporcularımız ile tek tek ilgilenmeye bilgilerini teknik çalışmaları aktarmaya çalıştı. Hem kendi antrenmanını yaptı, hem de çocuklara tecrübe kattı. İnşallah Almanya’daki unvan maçını kazanır ve bizim de Manisalı boksörümüze bir katkımız olmuş olur. Manisa’dan onun gibi boksörler yetiştirip Manisa’dan boks sporuna ses getirmek istiyoruz. Şimdi 12 ile 18 yaş arasında elit sporcularım var onları Avrupa; dünya şampiyonasında görmek istiyorum. İlerisi için çok çalışmamız lazım; sponsor eksiğimiz var. Destekçilerimiz olsa iyi olacak. Gençlik ve spor il müdürlüğünün verdiği katkılardan dolayı çok teşekkür ediyorum.” dedi.


 

Kaynak: Muharrem KAZER.
Bu haber 918 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Fırat Kılıçoğlu
    9 ay önce
    Başta Muharrem Kazer olmak üzere her zaman beni ve sporcularımı yalnız bırakmayan bizim boks çalışmalarını takip eden hürışık gazetesine çok teşekkür ediyorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Anız ve ot yangınlarında hayvanlar da zarar görüyor
Anız ve ot yangınlarında hayvanlar da zarar görüyor
Sarıgöl’de demokrasi yürüyüşü
Sarıgöl’de demokrasi yürüyüşü