Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Manisa’da

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Manisa’da

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş, 16 Nisan’daki Anayasa değişikliği halk oylaması çalışmaları için Manisa’da partililerle bir araya geldi.

30 Mart 2017 - 17:19

16 Nisan'da yapılacak Anayasa değişikliği halk oylaması çalışmaları için Manisa’ya gelen,  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş , Ak Parti İl Başkanlığı tarafından saat 09.00’da Öğretmenevinde düzenlenen kahvaltıya katıldı. Kahvalatıya, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş, AK Parti MKYK üyesi ve Manisa milletvekili Murat Baybatur, Ak Parti Manisalı milletvekilleri Recai Berber, Selçuk Özdağ, Uğur Aydemir, İsmail Bilen, AK Parti İl Başkanı Berk Mersinli, ilçe belediye başkanları, ilçe başkanları  ve diğer yetkililer katıldı.

Öğretmen evinde düzenlenen kavaltı sonrası konuşa yapan Ak Parti İl Başkanı Berk Mersinli, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş’a hoş geldiniz dileklerini sundu.

Berk Mersinli’nin ardından söz alan, Ak Parti Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş’a Manisa hakkında tarihi bilgileri aktardı. Doç. Dr. Özdağ, Manisa’nın şehzadelerin, Osmanılı’nın, tarihin kenti olduğunu söyledi.

“16 NİSAN AKŞAMI İNŞALLAH  17 İLÇEDE HARMANDALI OYNAYACAĞIZ”

Parlamenter sistemi değiştirmek istiyoruz diyen Doç. Dr. Özdağ, “Bunu yapabilmek için  meydanlardayız.  Bir yandan MHP ile  diğer yandan partimiz ile  evet çalışmalarımıza devam ediyoruz.   Biz el ele, gönül gönüle verdik . Agora’ya çıktık çalışıyoruz. Allah çalışana verirmiş. Peygamberimiz, insanoğlu alın terinden daha tatlı bir şey yememiştir buyuruyor. Biz alın terimizi yiyeceğiz. 16 Nisan akşamı inşallah  17 ilçede harmandalı oynayacağız.

“MİLLETİMİZ HEP DOĞRU KARAR VERDİ”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş ise,  iktidarda oldukları günden beri  ne zaman başları sıkışsa  hep millete gitmeyi tercih ettiklerini söyledi. Milletin hep doğru karar verdiğini kaydeden  Ataş, “ Bugüne kadar milletmiz hiç yanılmadı. Ne karar verdiyse doğru karar verdi. Şimdi tekrar milletimizin huzuruna gidiyoruz” dedi.

 “BİZ MİLLETE DÖNÜNCE YALANA BAŞLADILAR”

  Ataş,  CHP’nin bugüne kadar Türkiye’nin kalkınmasını, gelişmesini, ülkenin hayrına olacak her işin önüne  set çekmeyi kendisine siyaset tarzı edindiğini söyledi.  Ataş,”Mecliste Komisyon safhasında  4 saat kitapların fotokopilerini okumak suretiyle  oyalama taktiği, genel kurul safhasında  burun kırmadan bacak ısırmaya  kadar her türlü enhellemeyi yaptılar. Başaramadılar, Şimdi döndük millete. Millete dönüncede bu sefer yalanlara başladılar. Kampanya başladığı günden bu zamana kadar  sabah yalan akşam yalan. Bugüne kadar bir tane doğru cümle kuramadılar. Hep milleti aldatmanın peşindeler. Millete söyleyecek sözleri olmadığı için yalan  söylemek suretiyle milletin kafasını karıştırıyorlar.” şeklinde konuştu.

 Aktaş,”  94 yıldır iktidarlar döneminde  siyasiler hep hesap veren  hep bedel ödeyen oldu. Bu ülkede hiç bedel ödemeden  siyasetçilerin üzerinde vesayet kurmak suretiyle milletin iradesine  hep müdahale ettiler. Ak Parti iktidarları döneminde Recep Tayyip Erdoğan gibi bir lider olduğu  için müdahale edemediler. Etmeye cesaret edemediler. Ettiklerinde de cevabını aldılar.”

  Aktaş:

“ CHP biliyor ki bu sistem kaybolduğu zaman,  nasıl ki milletimiz 1950’den bu yana onları iktidara getirmedi. Milletimiz geçmişteki uygulamalarından dolayı onlara asla itibar etmedi. Bundan sonra ebediyende  etmeyeceğini bildiği için  her gün yalan söylemeyi kendilerini mecbur hissediyorlar.”

“KAFAMIZI DUVARLARA VURMANIN HİÇ BİR ANLAMI YOK”

Aktaş,”   16 Nisan akşamı kafamızı duvarlara vurmanın hiç bir anlamı yok. Bu fırsat 100 yılda bir elimize geçer. Bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirmeye mecburuz.Türkiye üzerinde hesap yapan tüm hesapları boşa çıkarmaya mecburuz" diye konuştu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber 1440 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkan Kayda, hemşehri derneklerini ağırladı
Başkan Kayda, hemşehri derneklerini ağırladı
Dünyada azalıyor, Türkiye’de artıyor
Dünyada azalıyor, Türkiye’de artıyor