logo

ÇÖLLÜ’DEN YENİ CAMİ’DE PİLAV HAYRI

YENİ CAMİDE PİLAV HAYRI (12)MHP Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Cem Çöllü, Cuma programında Yeni Camii’nde esnafla bir araya geldi. Cuma namazı sonrası cemaatle ve civardaki esnafla bir araya gelen Çöllü, pilav ikram etti vatandaşlarla sohbet etti. Yen Camii Bölgesi’ne Manisa Belediyesi’nin yaptığı düzenlemeleri anımsatan Çöllü; “ Bu bölgede yaptığımız yenilemeler ve sokak düzenlemeleriyle esnafımıza ciddi katkı sağladık. İnşallah Şehzadeler Belediyesi olarak bu desteğimiz devam edecek” dedi.
 
Her hafta bir mahallede Cuma programı düzenleyerek vatandaşlarla bir araya gelen MHP Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Yüksek Makine Mühendisi Cem Çöllü, bu hafta Cuma programında Yeni Camii’de vatandaşlarla bir araya geldi. Yaklaşık 600 kişinin katıldığı etkinlikte vatandaşlara pilav ve ayran ikram eden Cem Çöllü, ikramın ardından kendisini ağırlayan Yarhasanlar Mahallesi Muhtarı Adnan Çakmak ve vatandaşlarla sohbet etti. Manisa Belediyesi’ndeki görevinde Yeni Camii ve garaj bölgesinde önemli düzenlemeler yaptıklarını anımsatan Cem Çöllü, Şehzadeler İlçesi sınırlarında kalan bu bölgede esnaftan gelen istekler doğrultusunda düzenlemelerin devam edeceğini söyledi. Çöllü şöyle konuştu; “ Biz Manisa Belediyesi olarak yıllardır el değmeyen sokak ve caddeleri esnaftan gelen istekler doğrultusunda düzenleyerek buradaki yaya hareketliliğini arttırdık. Hatırlıyorum bu bölgenin düzenlenmesi esnasında esnafımız birkaç gün zorluk yaşadı ama sonrasında ortaya çıkan güzellik karşısında bizlere teşekkür etti. Biz bu hizmetlerin devam edeceğinin sözünü veriyoruz. Biz söz verdiğimizi hep yaptığımız için halkımız tarafından da sözünü tutan belediye olarak anılıyoruz. Bu anlayışımız devam edecek bundan kimsenin şüphesi olmasın” diye konuştu. Cem Çöllü pilav hayrının ardından civardaki kahvehaneleri de gezerek esnafla sohbet etti, sorunlarını dinledi.
YENİ CAMİDE PİLAV HAYRI (17) YENİ CAMİDE PİLAV HAYRI (16) YENİ CAMİDE PİLAV HAYRI (15) YENİ CAMİDE PİLAV HAYRI (14) YENİ CAMİDE PİLAV HAYRI (11) YENİ CAMİDE PİLAV HAYRI (9) YENİ CAMİDE PİLAV HAYRI (8) YENİ CAMİDE PİLAV HAYRI (7) YENİ CAMİDE PİLAV HAYRI (6) YENİ CAMİDE PİLAV HAYRI (5) YENİ CAMİDE PİLAV HAYRI (4) YENİ CAMİDE PİLAV HAYRI (3) YENİ CAMİDE PİLAV HAYRI (2) YENİ CAMİDE PİLAV HAYRI (1)
 
Etiketler:
Share
235 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ


izmir escort
Manisa 'nın Yerel Gazetesi Hür Işık Gazetesi. İlk Siz Öğrenin. 81 İlin Yerel Haberleri & Ulusal Haberleri. Hür Işık Gazetesi </ title> . . . </ Head> <body> . . . </body> </html>